Darmowe Spiny Coin Master: Zakręcenia Kody Linki

Coin Master Darmowe Spiny i Monety Kody Rozumiemy, jak ważne jest zdobycie darmowych spinów, monet, skrzyń, kart i ekscytujących nagród w Coin Master dla Twojego miasta Coin Master! W tym artykule zebraliśmy różne metody zdobywania darmowych spinów, monet, skrzyń, kart i nagród w Coin Master.

Czy kiedykolwiek czułeś frustrację związane z linkami do spinów w Coin Master i po prostu chciałeś grać? W tym artykule udostępniamy linki, które oferują codzienne nagrody. Jeśli szukasz darmowych spinów i monet do gry Coin Master, trafiłeś we właściwe miejsce, gdzie możesz zdobyć te darmowe spiny do Coin Master szybciej niż ktokolwiek inny.

Wszystkie linki, które udostępniamy na tej stronie dotyczącej gry Coin Master, są w 100% oryginalne i przetestowane przed aktualizacją.

Link do darmowych spinów Coin Master Dzisiaj Nowość:

26 March 2024 Coin Master spiny y monedas

 1. 25 Spiny – Zebrać
 2. 25 Spiny – Zebrać
 3. 10 Spiny, 2 miliony monet – Zebrać
 4. 10 Spiny, 2 miliony monet – Zebrać
 5. 25 Spiny – Zebrać
 6. 25 Spiny – Zebrać

25 March 2024 Coin Master spiny y monedas

 1. 25 Spiny – Zebrać
 2. 25 Spiny – Zebrać
 3. 25 Spiny – Zebrać
 4. 25 Spiny – Zebrać
 5. 25 Spiny – Zebrać
 6. 25 Spiny – Zebrać
 7. 60 Spiny – Zebrać
 8. 25 Spiny – Zebrać

24 March 2024 Coin Master spiny y monedas

 1. 25 Spiny – Zebrać
 2. 25 Spiny – Zebrać
 3. 10 Spiny, 2 miliony monet – Zebrać
 4. 25 Spiny – Zebrać
 5. 10 Spiny, 2 miliony monet – Zebrać
 6. 25 Spiny – Zebrać
 7. 25 Spiny – Zebrać
 8. 10 Spiny, 2 miliony monet – Zebrać

23 March 2024 Coin Master spiny y monedas

 1. 25 Spiny – Zebrać
 2. 25 Spiny – Zebrać
 3. 25 Spiny – Zebrać
 4. 25 Spiny – Zebrać

22 March 2024 Coin Master spiny y monedas

 1. 25 Spiny – Zebrać
 2. 25 Spiny – Zebrać
 3. 25 Spiny – Zebrać
 4. 25 Spiny – Zebrać
 5. 25 Spiny – Zebrać
 6. 25 Spiny – Zebrać

(Uwaga: Odbieraj linki do nagród codziennie tak szybko, jak to możliwe; linki mogą wygasnąć w dowolnym momencie. Sugerujemy zasubskrybowanie naszej witryny poprzez naciśnięcie ikony dzwonka, aby otrzymywać powiadomienia o nowych linkach.

Nie dostarczamy prawdziwych pieniędzy. Udostępniane przez nas linki do nagród są w całości nagrodami w grze).

Link do darmowych spinów Coin Master FAQ:

Jak zdobyć darmowe spiny na Coin Master?

Odwiedzając codziennie coin master, publikujemy nowe darmowe spiny i monety, gdy tylko będą dostępne.

Ile wiosek jest w Coin Master?

Obecnie w grze Coin Master można grać w 387 wioskach, a nazwa wioski to Ship Deck.

Co oznaczają gwiazdy w Coin Master?

Gwiazdki w grze pokazują rangę gracza. Możesz zdobyć więcej gwiazdek, budując wioski i zdobywając karty.

Do czego służą karty w Coin Master?

Możesz zbierać karty, aby skompletować kolekcję 9 kart o tym samym motywie. Na końcu każdej grupy otrzymasz prezenty, takie jak spiny i monety.

Zdobywanie darmowych spinów w grze Coin Master:

Zdobycie linku do spinu Coin Master jest ważne, aby zwiększyć swoje szanse na wygranie większej liczby monet, skrzyń, kart i ekscytujących nagród w spinach dla swoich ludzi Coin Master. Musisz uzyskać wszystkie funkcje Coin Master, kręcąc kołowrotkiem.

Najważniejsze jest to, że musisz osiągnąć wszystkie funkcje Coin Mastera, obracając kołowrotek. Otrzymasz darmowe spiny Coins Master co godzinę od Coin Master, a co najważniejsze, możesz również otrzymać darmowe spiny i linki do monet z naszej strony internetowej. udostępniamy darmowe spiny i linki do monet Coins Master, porady i sztuczki do grania na naszych kanałach społecznościowych w naszej grupie na Facebooku, a także w grupie WhatsApp.

Atak na Mistrza Monet:

W grze Coin Master, kiedy zdobędziesz trzy symbole młotka na kręcącym się kole, oznacza to, że masz szansę zaatakować wioskę przeciwnika. Więc teraz możesz rzucić grzmot, aby uderzyć w wioskę przeciwnika. Masz możliwość zaatakowania tego gracza lub wybrania kogoś z listy znajomych lub zemsty. Jeśli tarcza lub nosorożec chroni gracza, twój atak nie zada żadnych obrażeń wiosce gracza.

Najazd na wioskę mistrza monet:

coin master
Źródło: Moon Active

Kolejną ekscytującą częścią tej gry jest najazd na wioskę twojego przyjaciela. Szansę na najazd otrzymasz, gdy trafisz trzy symbole Świni na kołowrotek. Oznacza to, że masz szansę na najazd na wioskę przeciwnika. Dzięki temu najazdowi będziesz miał możliwość wyboru trzech lokalizacji z 4. Wybierając trzy obszary, możesz zdobyć monety z wioski przeciwnika. Wszystkie 3 lokacje w każdym nalocie zawierają monety lub skrzynie, podczas gdy czwarta jest pusta. Wykopując czwarte miejsce w rajdach, Pet Foxy, odblokowany w wiosce 4, może pomóc zarobić więcej monet.

Chroń swoją wioskę (tarczę):

Jeśli zdobędziesz 3 symbole tarczy na swoim kołowrotku, otrzymasz tarczę ochronną od Mistrza Monet, która ochroni cię przed otrzymaniem obrażeń od ataku przeciwnika. Do swojej wioski możesz dodać maksymalnie 3 tarcze. Oznacza to, że możesz ochronić swoją wioskę przed atakiem przeciwnika do 3 razy. W miarę zwiększania poziomu swojej wioski otrzymasz więcej tarcz. Tarcze można zdobyć tylko, zdobywając je w Spinner; nie są dostępne do kupienia w sklepie.

Jaki jest dzienny spinner?

Linki Coin Master Darmowe Spins zapewniają również codzienne darmowe monety, obracając kołowrotkiem na gra coinmaster co 24 godziny . Koło dziennego kręcenia znajdziesz, po prostu przesuwając w dół stronę Coin Master Spin. Następnie zakręceniasz kołem, a otrzymasz dużo darmowych monet. Będziesz mieć również możliwość kupowania spinów za złoto za pomocą dziennego bonusowego koła spinowego, a także otrzymasz kilka ekscytujących nagród w grze.

Zwierzaki mistrza monet:

coin master

 

Źródło: Moon Active

Gdy poziom twojej wioski wzrośnie do poziomu 5, zaczniesz otrzymywać zwierzaki od Coin Master, które pomogą ci uzyskać dodatkowe ataki i najazdy. Foxy, Tiger i Rhino to tylko niektóre z różnych zwierzaków, do których dostaniesz Mistrzowska gra monet . Zwierzęta są twoimi towarzyszami w dążeniu do zostania mistrzem monet. Zwierzęta również pomagają ci, zwiększając ataki, nagrody za najazdy lub chroniąc wioskę gracza.

Jak dbać o zwierzęta domowe:

Podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy, zwierzęta w grze muszą być pod opieką, aby były czujne, wesołe i dynamiczne. Bez przekąsek Twoje pupile zasną i nie wykonają swoich zadań.

Aby zająć się swoimi zwierzakami, dotknij zwierzaka siedzącego po lewej stronie przycisku kręcenia, aby ułożyć menu zwierzaka. Tam wybierz zwierzaka z listy zwierząt, którego chcesz użyć i naciśnij przycisk jedzenia znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu.

Liczne smakołyki mogą być stosowane na zwierzęciu jednocześnie, aby działały przez dłuższy czas.

Kolekcja kart w Coin Master:

Jedną z najbardziej ekscytujących części tej gry jest kolekcja kart. W miarę zwiększania poziomów wiosek zaczniesz otrzymywać różne rodzaje kart. Musisz je zebrać i ukończyć grę karcianą, aby uzyskać dodatkowe darmowe spiny Coin Master. Istnieją dwa rodzaje kart, jedna normalna, a druga złota. W przypadku kart standardowych możesz wysłać swój dodatkowy zestaw kart znajomym; Podobnie możesz dostać swoje. Będąc w złotych kartach, możesz wymieniać swoje złote karty tylko w czasie złotego wydarzenia.

Wyślij złotą kartę w Coin Master:

W przeciwieństwie do innych kart, w żadnym momencie nie możesz wysłać znajomemu złotych kart. Zostanie wysłany tylko wtedy, gdy będą podlegać negocjacjom. W tej chwili możesz zobaczyć ikonę karty, która pojawi się w jej pionowym rogu. Kliknij ikonę, wybierz swoją złotą kartę, kliknij wyślij, znajdź znajomego i wyślij.

Wydarzenia specjalne dla mistrzów monet:

Coin master przynosi również specjalne wydarzenia w grze. Możesz zdobyć dodatkowe spiny i monety, wykonując te czynności związane z wydarzeniem. W grze występuje wiele odmian wydarzeń. Wydarzenie Viking Quest jest jednym z najpopularniejszych wydarzeń spośród wszystkich innych wydarzeń w mistrzowskiej grze Coin. To wydarzenie oferuje unikalny sposób na obracanie Kołem Wikingów za pomocą monet zamiast obracania i zdobywania niesamowitych nagród!

Co to jest skrzynia zespołu?

Najlepszym sposobem na zabawę i grę ze znajomymi jest wspólny cel: wygrać. Nadchodzi wydarzenie Skrzynia Drużynowa, w której możesz grać razem ze znajomymi jako koledzy z drużyny. Razem jako drużyna z silnym pragnieniem zdobycia Drużynowej skrzyni, która jest Wielką Ceną pełną ekscytujących i cudownych nagród!

Jak wykluć jaja:

Aby wykluć jajko, przejdź do menu zwierzaka i użyj strzałek z boku ekranu, aby znaleźć i dotknąć jajka, które chcesz wykluć. Skończone! Twój zwierzak jest teraz z tobą i gotowy do pomocy!

Zarabiaj więcej monet w rajdach:

Korzystanie z przedmiotu „Gamble” Spinnera może kilkakrotnie zwiększyć ilość monet zdobywanych w rajdach, a od czasu do czasu znacznie więcej!

Podczas korzystania z Gambles, pod koniec raidów, liczba zarobionych monet zostanie wyświetlona, ​​a po kilku chwilach zostanie pomnożona, aby uzyskać rzeczywistą zarobioną liczbę. Innym sposobem, aby zdobyć więcej w rajdach, jest użycie Foxy, który będzie kopał czwarte miejsce w każdym rajdzie, aby zdobyć więcej monet!

Jak działają akcje podczas korzystania z zakładów?

Jeśli chodzi o elementy akcji Spinner, funkcja hazardu działa nieco inaczej niż w przypadku monet lub spinów. Zakłady pomnażają ilość monet zebranych z każdej akcji, jeśli chodzi o Ataki i Raidy.

Zdobywanie Tarcz za pomocą zakładów zwiększa liczbę Tarcz przyznawanych za pojedynczy obrót, a Tarcze zdobyte powyżej trzech są zwracane graczowi w formie zakręceń.

Harmonogram nagród dla mistrzów monet:

Kalendarz nagród to jedna z naszych wspaniałych codziennych nagród, które możesz zdobyć po dotarciu do wioski 11 i zalogowaniu się do gry.

Kalendarz nagród jest podzielony na dwie sekcje: U góry znajduje się 30-dniowy wskaźnik postępu z różnymi nagrodami, których kulminacją jest nagroda główna 30. Możesz kupić jedną z siedmiu wymienionych później nagród co 24 godziny. jednocześnie dodając punkt do paska postępu powyżej.

Jeśli dzień zostanie pominięty, zostanie zresetowany do pierwszego dnia, ale nie wpłynie to na 30-dniowy wskaźnik postępu.

Promocja Disco Party:

Rozpoczyna się ograniczona czasowo promocja disco party, w której wewnętrzna gra planszowa wypełniona dużymi nagrodami na każdym kafelku, stanowi wspaniałe wejście do Twojej osobistej Discoin Ferno i zaczyna się bawić. Nie pocij się. Możesz poczekać, aż minutnik wygaśnie lub zapłacić, aby pominąć minutnik. W ten sposób możesz boogie oogie oogie, dopóki nie będziesz mógł już boogie. Pamiętaj, aby zebrać te nagrody przed zakończeniem wydarzenia.

Pierwszy „taniec” jest bezpłatny. Możesz zapłacić, aby pominąć minutnik lub poczekać, aż minutnik wygaśnie, na następny darmowy taniec. Każdy przedmiot może wylądować tylko raz.

Karty mistrzowskie monet:

coin master

 

Źródło: Moon Active

Karty to przedmioty kolekcjonerskie, które można znaleźć w grze, a każdy zestaw tematyczny składa się z dziewięciu samotnych kart. Każda ukończona kolekcja daje graczom spiny i różne fajne prezenty, w tym zwierzaki!

Jak osobliwa jest kolekcja kart, jaka znacząca nagroda! Jeśli chodzi o znalezienie nowych kart, poziom wioski określa, jakie karty mogą znajdować się w skrzyniach, a także ich rzadkość. Pamiętaj, że złote karty mogą istnieć w wyższych wioskach, niż wykryjesz na pozostałych kartach. Możesz także wymieniać się wspólnymi kartami ze znajomymi przy każdej okazji i złotymi kartami podczas specjalnych okazji do wymiany złotych kart.

Jak zdobyć karty w Coin Master?

Karty są zwykle zdobywane poprzez skrzynie, które można zdobyć poprzez wydarzenia, naloty lub zakupy finansowe. Poziom wioski określa, które karty można znaleźć w skrzyniach, a także ich rzadkość.

Handel z partnerami to kolejny świetny sposób na zarabianie kart. W ramach dziennego limitu normalnymi kartami można handlować w dowolnym momencie, a złote karty można wymieniać tylko podczas specjalnych wydarzeń.

Karty można w końcu znaleźć w niezwykle rzadkich wydarzeniach i skrzyniach!

Sezonowe gry karciane:

Sezonowe gry karciane zachwycą każdego! Są one porównywalne do zwykłych gier karcianych, które znasz, ale jest kilka różnic. Jedynym wyjątkiem jest wymiana kart sezonów na skrzynie, co można zrobić w dowolnym momencie w trakcie lub po sezonie.

Karty Pory Roku i Dzikie Karty można zdobyć tylko podczas ustalonego sezonu poprzez skrzynie sezonowe i dzikie karty. Można nim handlować tylko podczas złotej wymiany i przez cały sezon.

Zestawy sezonowe wygasają po zakończeniu sezonu, a kart nie można już kupować (ani handlować w Złotym Handlu). Te zestawy kart sezonowych zostaną również oznaczone jako „wygasłe” i przeniesione na dół kolekcji kart.

Jak wymienić karty?

Gracze organizują wymianę kart za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak Facebook Messenger.

Otwórz swoje kolekcje kart, naciskając symbol karty w lewym dolnym rogu ekranu, aby przenieść kartę. Podobnie, dotknij zestawu zawierającego kartę, którą chcesz przenieść, a także wybierz kartę i dotknij przycisku Wyślij. Możesz przenieść kartę tylko wtedy, gdy masz więcej niż jedną, a złote karty można wymieniać tylko przy specjalnych okazjach. Wyłącznie przy specjalnych okazjach Złote Karty mogą być wymieniane. Każde wydarzenie wymiany złotych kart pozwala na wymianę dwóch różnych złotych kart.

Co to jest dzika karta?

Dzika karta to niesamowita nagroda, którą można znaleźć w tajemniczych skrzyniach lub zdobyć podczas wydarzeń. Daje ci możliwość modyfikacji go w dowolną kartę, w rzeczywistości złote karty. Upewnij się, że używasz karty Joker przed jej wygaśnięciem, aby otrzymać wybraną kartę.

Czym są karty skrzyniowe?

Karty klonów można wymieniać na nowe skrzynie. Możesz teraz wymienić swoje duplikaty kart na trzy nowe rodzaje skrzyń, z których każda zawiera unikalną frakcję prezentów, w tym różne ilości obrotów, karmę, PD zwierzaka i karty.

Każda karta ma wartość wskazaną przez liczbę gwiazdek u góry, a te liczby są sumowane podczas określania, które karty należy wymienić na nową skrzynię. Ta funkcja automatycznie wybierze dla ciebie karty, ale możesz ją wyłączyć, wybierając opcję „Wybierz karty dla mnie”, która pozwoli ci ręcznie wybrać karty do wymiany.

Po wymianie skrzyni zostanie wyświetlony licznik czasu, który blokuje wymianę na inną skrzynię tej samej klasy na określony czas. Jednak przy użyciu monet można ten czas pominąć określoną liczbę razy. Nie martw się, karty kolekcjonerskie nie będą miały wpływu na Twoje gwiazdy gry!

Skrzynie w Mistrzu Monet:

coin master

 

Źródło: Moon Active

Skrzynie to elementy wyposażenia w grze, które zawierają karty kolekcjonerskie. Dzielą się na trzy klasyfikacje: drewnianą, złotą i magiczną.

Drewniana skrzynia ma dwie karty, złota skrzynia ma cztery, a magiczna skrzynia ma osiem. Podczas rozgrywki masz szansę wykopać skrzynię podczas nalotów, a ukończenie wiosek może również dać ci skrzynię. Ponadto skrzynie można stale kupować za monety w sklepie w grze.

Wydarzenia Mistrza Monet:

Wydarzenie Koła Thora: 

Koło Thora to inspirujące wydarzenie pełne ogromnych nagród, w tym ogromnej nagrody, na którą czekamy z niecierpliwością. Zamiast spinów lub monet, użyjesz tokenów Thor Wheel, aby zakręcić kołem i zdobyć nagrody, a każdą nagrodę można zdobyć i odebrać tylko raz.

Pojawi się jednak nowe i ulepszone koło ze znacznie wyższą nagrodą. Jeśli wygrasz jackpot, koło zostanie zresetowane. Podobnie jak inne nagrody, Tokeny Koła Thora można zdobyć podczas głównych wydarzeń i kupić w promocjach.

Odznaka zniknie, podobnie jak żetony Thor Wheel pod koniec wydarzenia, dopóki nie wróci.

Szaleństwo monet: 

Coin Craze to specjalne wydarzenie, które pozwala zarobić więcej monet, kręcąc się, najeżdżając i walcząc z innymi graczami, używając przycisku Gold Spin! Kiedy wydarzenie Coin Craze jest aktywne, Twoje monety mnożą się dwukrotnie i zamieniają Twój przycisk spinu w złoto. Twój przycisk wirowania powróci do pierwotnego czerwonego koloru po zakończeniu wydarzenia.

Morze fortuny: 

Sea of ​​Fortune to minigra, którą możesz zdobyć jako nagrodę za udział w określonych wydarzeniach. Musisz wybrać jedną z czterech drewnianych skrzynek na każdym poziomie, z których trzy będą zawierać nagrodę, którą możesz awansować.

Uważaj, The Greedy Octopus znajdzie się w czwartej klatce. Jeśli wylądujesz na chciwej ośmiornicy, możesz zapłacić monetami i uciec z pułapki lub zakończyć grę bez wygrania nagrody.

Kamień milowy turnieju: 

W turnieju walczysz o najwyższe miejsca w tabeli liderów i wygrywasz duże, niesamowite nagrody. Pojawi się pasek postępu z mnóstwem nagród, w tym niesamowitymi spinami, ogromnymi monetami, obdarowywaniem zwierzaków smakołykami i zdobywaniem złotej karty.

Każdy pasek kamieni milowych turnieju, jak widać nad paskiem postępu, można ukończyć wielokrotnie. Dotknięcie każdej nagrody na pasku postępu ujawni jej zawartość, a także liczbę punktów potrzebnych do jej zdobycia, a dotknięcie ikony wydarzenia po lewej stronie paska postępu ujawni ostatnią nagrodę, którą można wygrać.

Misja Wikingów: 

Viking Quest to mistrzowska gra na monety, rozgrywana w ramach gry, która pozwala graczom zdobywać ogromne nagrody, kręcąc nowym Viking Spinner za pomocą swoich monet, zamiast używać swoich spinów. Mapa misji pokazuje postępy graczy w 10 unikalnych i inspirujących zadaniach, a także ujawnia przedmioty zewnętrzne, z których wszystkie oferują coraz lepsze ceny, takie jak złote karty. Pamiętaj, że zdobyte monety bronią się przed wszelkimi najazdami przez 3 minuty, co jest niesamowite!

Wioska Mania:

Village Mania to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu możesz zaoszczędzić worki pieniędzy, które wydajesz na budowę wioski. Istnieją różne wydarzenia Village Mania, w których możesz uzyskać 20% zniżki na wszystkie prezenty Village lub 65% zniżki na wszystkie poziomy na najnowszym produkcie!

Mistrz prezentów:

Jeśli kupisz paczkę monet lub spinów z ikoną „Darmowego prezentu”, otrzymasz również niesamowitą korzyść. Ten darmowy prezent może być wypełniony spinami, w rzeczywistości większą liczbą monet, potężnymi skrzyniami, karmą dla zwierząt domowych, a nawet PD zwierząt domowych, aby zapewnić zwierzęciu energię. Im więcej kupisz, tym więcej otrzymasz nagród.

Mistrz wioski:

Event Mistrza Wioski to fantastyczny sposób na zdobycie cen za ukończenie każdej Wioski. Jeśli zdobędziesz więcej nagród, prawdopodobnie szybciej ukończysz wioski i łatwo zostaniesz mistrzem wioski.

Boom na karty:

Podczas tego wydarzenia za każdym razem, gdy otworzysz skrzynię, otrzymasz dodatkowe 50 kart. Podczas tego wydarzenia gracz otrzyma 3 karty Drewnianej Skrzyni, 6 kart Złotej Skrzyni i 12 kart Magicznych Skrzyń.

Inne sposoby na zbieranie darmowych spinów Coin Master:

Podziel się z przyjaciółmi:

Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie darmowych spinów Coin Master jest poproszenie znajomego. Jeśli masz już znajomych, którzy również grają w grę Coin Master, to jest to świetne rozwiązanie! Znajomi mogą wysyłać sobie nawzajem darmowe spiny. Co oznacza, że ​​im więcej masz znajomych grających w Coin Master, tym więcej codziennych darmowych spinów będziesz mieć na swoim automacie.
Ten proces jest ważny tylko wtedy, gdy masz mniej niż 50 spinów. Więc poproś znajomych, aby przysłali Ci darmowe spiny, a ty zrób to samo dla nich.

Zaprosić przyjaciół:

Za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego, który pomyślnie dołączy do Coin Master za pośrednictwem Facebooka, otrzymasz 40 darmowych spinów Coin Master, czyli dużo. Ponadto nie muszą nawet grać w tę grę; wszystko, co muszą zrobić, to pobrać go i zalogować się na swoje konto na Facebooku, aby otrzymać darmowe spiny. Tak więc, oczywiście, oboje są zainteresowani graniem w to.

Złóż wniosek swoim kolegom z drużyny:

Idź do swojego zespołu, gdzie co 8 godzin możesz poprosić kolegów z drużyny o 10 rzutów. Możesz to zrobić, klikając przycisk z ikoną kręcenia, a Twoi koledzy z drużyny zaczną przekazywać Ci spiny.

Gana odebrana Coin Master za darmo na eventach:

Wydarzenia Coin Master to świetna okazja, aby zdobyć więcej nagród i darmowych spinów do 50 000. Ponadto niektóre wydarzenia w grze Coin Master dają wspaniałe nagrody za pomyślne ukończenie misji!

Nagrody to potężna ilość darmowych spinów Coin Master, prawie zawsze, co oznacza, że ​​może to być link Coin Master 400 spin, link Coin Master 200 spin i wiele innych. Więc śmiało odkryj kilka ekscytujących wydarzeń, aby wygrać wspaniałe nagrody!

Nagrody za misje wikingów:

Jeśli chcesz zdobyć niezwykle rzadkie złote karty, darmowe spiny, PD, mikstury zwierzaków i wiele innych nagród, powinieneś zagrać w wydarzenie Viking Quest.
Wydarzenie Viking Quest ma różne etapy, a za ukończenie każdego etapu otrzymujesz nagrody. Chociaż powinieneś mieć dużo monet, aby zagrać w to wydarzenie, wyróżnienia i nagrody są tego warte.

Zakłady:

Jeśli zebrałeś dużą liczbę spinów, możesz grać z wyższymi stawkami. Oznacza to, że Twoje nagrody zostaną pomnożone przez Twój numer zakładu. Dodatkowo, zwiększ swoje szanse na wygranie ogromnej kwoty, ponieważ obstawianie zwielokrotnia nagrody, które zdobywasz dzięki obrotom na automatach.

Wydarzenie Balonowe Szał:

Wydarzenie Balloon Frenzy to zabawna i prosta minigra, w którą możesz zagrać w grze! Niektóre balony mogą mieć zakręcenia, przebij je, aby otrzymać darmowe zakręcenia Coin Master, zanim znikną!


 

Ważne instrukcje dotyczące zbierania darmowych spinów i monet:

1: Najpierw musisz mieć zainstalowaną aplikację Coin Master na swoim urządzeniu.

2: Następnie wróć na naszą stronę internetową i otwórz ten post, aby otrzymać darmowe monety i spiny Coin Master.

 3: Następnie przewiń nieco tę stronę i poszukaj dzisiejszej daty wraz z czerwonym przyciskiem Pick Up Here.

4. Zbieraj darmowe spiny i monety, po prostu klikając przycisk Zbierz tutaj.

4: Przekieruje Cię do gry Coin Master, a także Coin Master nagrodzi Cię darmowymi spinami.

5: Jeśli masz jakiś problem ze zbieraniem darmowych spinów Coin Master, możesz obejrzeć poniższy film, aby lepiej zrozumieć.

Jeśli w końcu spodobał Ci się ten post, podziel się nim ze znajomymi i rodziną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące darmowych spinów Coin Master, daj nam znać, komentując poniżej ten post lub napisz do nas na Facebooku.


Przewodnik po codziennych darmowych spinach Coin Master Links:

Coin Master to jedna z najlepszych darmowych gier przygodowych na rynku. Gdzie musisz budować swoje wioski z różnymi czarterami na różnych poziomach, zaczynając od poziomu pierwszego. Musisz zbierać spiny i monety, kręcąc kołem. Najbardziej ekscytującą częścią jest to, że Coin Master udostępnia linki do nagród na swoich różnych stronach. Pracujemy 24/7, aby znaleźć te linki i opublikować je na tej stronie. Linki do nagród, które udostępniamy na tej stronie, są w 100% oryginalne i przetestowane przed aktualizacją zgodnie z Moon Active. Te linki do darmowych spinów Coin Master można wypłacić za darmo. Gra obsługuje również zakupy w aplikacji, w których można kupić te spiny, monety i wiele innych rzeczy.

Cechy gry mistrza monet:

 • Możesz grać ze znajomymi.
 • Walcz ze znajomymi, aby zostać kolejnym mistrzem monet.
 • Dołącz do milionów graczy na całym świecie za pośrednictwem Facebooka.
 • Coin Master jest bezpłatny na wszystkich platformach z zakupami w aplikacji.
Back to top button