Match Masters Özgür Boosters Coins 2024

Nasıl daha fazla ücretsiz Match Master alabilirim? Hediyeler, Madeni Paralar ve Güçlendiriciler? Bazı formlar güçlendirmeler, günlük fırsatlar ve turnuvalar içerir. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ettiğiniz için ödüller de kazanabilirsiniz. 2024 Aşağıdaki makale size ayrıntıları verecektir. Bu makale, kilidi açmak için adım adım bir kılavuz sağlayacaktır. boosters ve madeni paralar Uygun gördüğünüz gibi kullanabilirsiniz. Booster, Match Masters’daki ana para birimidir. Daha fazla kazanmak için günlük fırsatlardan, turnuvalardan ve arkadaş davet ödüllerinden yararlanabilirsiniz.

Maç Ustalarında, Coin kazanabilirsiniz ve boosters arkadaşlarını davet etmek ve daha yüksek bir kabul puanı kazanmak. Ayrıca reklamları izleyerek ve arkadaşlarınızı davet ederek ödüller kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntem ücretsiz madeni paraları garanti etmez ve boosters. Bu eşyaları ancak gerekli kriterleri karşıladığınızda kazanabilirsiniz. Ödüller kabul oranına göre değişir. Ancak, para kazanmak mümkündür ve boosters kriterleri karşılamanız yeterlidir. İşte almanın bazı yolları boosters ve Match Master için paralar.

Match Masters Ücretsiz Güçlendirici Bağlantısı Ekim 2022

Ücretsiz Maç Ustaları Arttırıcıları Nasıl Alınır

Oyun, oyuncuların takım arkadaşlarından yardım talep etmelerini sağlayan özel bir özellik sunuyor. Oyuncular, isteklere yanıt vererek ve takım arkadaşlarını davet ederek ücretsiz ödüller kazanabilirler. İlk on arkadaşınızın davetinizi kabul etmesini sağlamak size on harika hediye verecektir. Bundan sonra arkadaşlarınız davetinizi kabul ederse ücretsiz ödüller almaya devam edeceksiniz. Ondan fazla arkadaşınızı davet ederseniz, ücretsiz ödüller almaya devam edeceksiniz.

Ücretsiz destek alın

Çok fazla takviyeye sahip olmak, ilerlemeniz için son derece faydalı olabilir. Bu özellikle yeni oyuncular için geçerlidir. Match Masters’da karakterlerinizi güçlendirmek, oyun kazanmanıza ve rakiplerinizi yenmenize yardımcı olabilir. Ancak, oyunda hala yeniyseniz, her zaman bronzla başlayabilirsiniz. boosters. Bunlar size rakiplerinize karşı bir avantaj sağlayacaktır. Bunların tek dezavantajı boosters sadece birden fazla hesabı olan oyuncular tarafından kullanılabilir olmasıdır.

arttırıcılar

Oyun 28 çeşit sunsa da boosters, ücretsiz olarak alabilirsiniz. Beş çeşidi vardır: bronz, gümüş, altın ve elmas. Bronz ve gümüş alacaksınız. boosters eğer yeni bir oyuncuysanız. O zaman efsaneyi beklemeniz gerekecek. boosters bir sonraki seviyeye ulaşana kadar. Bu sayede daha zorlu rakipleri alt edebileceksiniz.

artı ücretsiz elmaslar boosters, Match Masters çeşitli oyunlar sunuyor. Hediye bağlantıları sunmanın yanı sıra, Maç Ustalarında bulunan hediye ödülleri arasında jetonlar, çıkartmalar ve döndürmeler bulunur. Match Masters ayrıca ücretsiz jeton kazanabileceğiniz ve boosters arkadaşlarınızı oyuna yönlendirdiğinizde. Başlamak için Facebook’a giriş yapın ve tavsiye kodunu kullanın! Tavsiye bağlantınızı kullanarak bir arkadaşınız oyuna her katıldığında özel bir ödül alacaksınız.

Maç Ustaları Ücretsiz Günlük Hediyeler Hack

Ücretsiz maç ustaları edinmenin en yeni yollarıyla ilgileniyorsanız boosters ve madeni paralar, oyun web sitesindeki günlük teklifler sizin için. Bu günlük ücretsiz hediye şu şekilde sağlanır: boosters, şeker veya diğer öğeler. Zaten oynuyorsanız en son tekliflerden haberdar olmak için sayfayı yer imlerine ekleyin. İşte böyle:

İlana bakın

Reklamları izlemek, ücretsiz maç ustaları edinmenin en kolay yoludur boosters Bu reklamlar yalnızca 30 saniye uzunluğundadır ve size bire bir ödül verebilir! Hatta sandık ödüllerinin türünü değiştirebilir ve ücretsiz boosters reklamları izleyerek anlarsın. bedava bile alabilirsin boosters ve 30 saniyelik bir reklam izleyerek para kazanın! Şanslıysanız, bu günlük fırsatlar tam size göre!

turnuvalar

Match Masters mobil oyununu daha önce oynadıysanız, muhtemelen ücretsiz oyunların tanıtımını yapan reklamlar görmüşsünüzdür. boosters Bu reklamlar genellikle ödüllerinizi ikiye katlamanıza olanak tanıyan kısa filmlerdir. Reklamları görmek de çok kolaydır ve ücretsiz gibi sandıkların ödüllerini değiştirebilir. boosters. Ödüllerinizden en iyi şekilde yararlanmak için reklamları izlemelisiniz, yoksa ücretsiz olarak kazanamazsınız. boosters ve turnuva paraları.

Davet bağlantısını paylaş

Bu oyun içi ödüllerin kilidini açmak için davet bağlantınız aracılığıyla arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekir. Mümkün olduğu kadar çok arkadaşınızı davet edin ve her biri için bir ödül alacaksınız. Bu, ödüllerinizi artırmanın harika bir yoludur. Arkadaşlarınızı Match Master oynamaya davet ettiğinizde, kabul ettiklerinde ücretsiz bir güçlendirici ile ödüllendirileceksiniz. Ayrıca sadece 30 saniye uzunluğundaki reklamları izleyerek de ödül kazanabilirsiniz.

Günlük etkinliklere katılın

Bedava kazanmanın diğer yolu boosters günlük etkinliklere katılmaktır. Bu etkinlikler sırasında ücretsiz bronz kazanabilirsiniz. boostersRakiplerinizle savaşmak için kullanabileceğiniz. Ayrıca ücretsiz kazanabilirsiniz boosters ve çeşitli etkinliklere katılarak ve günlük ödüller kazanarak madeni paralar. Çıkartmalar, Maç Ustaları oyununun ayrılmaz bir parçasıdır ve bunları sayfalarınıza yerleştirmek büyük ödüller kazanabilir. Ve turnuvada kazanırsanız, ücretsiz kazanabilirsiniz boosters ve turnuva paraları.

Arkadaş daveti ödülleri

Hevesli bir Match Masters oyuncusuysanız, ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. boosters ve arkadaşlar için jetonlar, takımlara katılarak, diğer oyuncularla sohbet ederek ve reklamları izleyerek ödülleri davet eder. Seviye atladıkça ve efsanevi özellikleri ekledikçe bu avantajların değeri artar. boosters, süper sandıklar ve büyük miktarda para. Hatta arkadaşlarınızı turnuvalara davet ederek veya size jeton kazandıran görevleri tamamlayarak ekstra ödüller kazanabilirsiniz.

ücretsiz ek olarak boosters ve arkadaş daveti ödülleri için jeton, arkadaşlarınızı oyuna davet ederek etkinlik puanları ve hediyelik eşyalar kazanabilirsiniz. Arkadaşınız tavsiye bağlantınız aracılığıyla oyuna her katıldığında, 150 jeton alacaksınız. Arkadaşınız seviye atladıkça ve görevleri tamamladıkça bu miktar önemli ölçüde artabilir. Arkadaşınızın davet ödüllerinden en iyi şekilde yararlanmak için çok erken davet göndermek için beklemeyin. Bu hediyelerin ne kadar çabuk toplandığına şaşıracaksınız.

çözüm

Madeni para kazanmanın yanı sıra ve boosters Match Masters, arkadaşlarınız için yeni oyuncular davet ederek bu ödülleri kazanmaları için bir teşvik sunuyor. Arkadaşlarınızı oyuna davet ederek her gün 150’ye kadar ücretsiz jeton kazanabilirsiniz. Ödüller karakterinizi yükseltebilir, özel öğeler satın alabilir veya başarıların kilidini açabilir. Ayrıca ücretsiz kazanabilirsiniz boosters ve kilometre taşlarını tamamlamak ve ödüller kazanmak için paralar. Daha fazla para kazanmaya başlamak istiyorsanız, bugün arkadaşlarınızı davet edin!

Nasıl alınır boosters Match Masters’da mı?

Maç Ustaları, günlük hediyeler almak için ücretsiz günlük hediyeler verir www-goodmorning.org’u her gün ziyaret edin

Match Masters gibi başka bir oyun var mı?

Evet, birçok Live Match Master oyunu mevcut: Coin Master, House Of Fun, Dice Dreams ve çok daha fazlası

Başa dön tuşu